Бойовики заборонили людям виїздити з окупованих територій

Бойовики заборонили людям виїздити з окупованих територій
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Жителі фейкової “ДНР” масово повідомляють, що “місцева влада” намагається заборонити населенню виїжджати в Україну. Ця робота з офіційними попередженнями і підписами у відомостях проходить практично у всіх організованих колективах.

Про це пише Народна Правда з посиланням на Реал.

Відзначається, що наказом “глави ДНР” всім держслужбовцям заборонено виїжджати на територію, підконтрольну Україні на підставі того, що чиновників і бюджетників можуть викрасти для обміну полоненими.

Бойовики заборонили людям виїздити з окупованих територій Бойовики заборонили людям виїздити з окупованих територій Бойовики заборонили людям виїздити з окупованих територій Бойовики заборонили людям виїздити з окупованих територій

Як раніше повідомляла “Народна Правда“, в окупованому бойовиками Луганську влаштували конкурс “Міс ЛНР-2017”. Один із номерів конкурсу був присвячений анексії Кримського півострова Росією.

Цю подію культурного життя “молодої республіки” уїдливо висміяли в мережі.

Також в мережі висміяли анонсований концерт зірок шансону. Ватажки бандформування  запевнили населення, що з концертами в окуповане місто прибудуть “відомі серед шанувальників жанру групи “Воровайки” і “БумеR”.

Джерело: Народна Правда