Люди лютують: бойовики наживаються на проблемах з мобільним зв’язком

Люди лютують: бойовики наживаються на проблемах з мобільним зв’язком
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про ООС

“Міністр зв’язку ДНР” Ігор Яценко особисто зацікавлений в проблемах зі зв’язком МТС, оскільки завдяки цьому отримує неабиякі бариші.

Про це повідомляють “Ведомости Донбасса”, передає “Народна Правда“.

Loading...

На тимчасово окупованих територіях Донецької області через проблеми зі зв’язком мобільного оператора МТС ( “Vodafone”) страждають тільки місцеві жителі. Джерела в соцмережах на окупованих територіях повідомляють:

“Шановні підписники, з власного джерела стало відомо,  що зв’язку МТС не буде орієнтовно до понеділка. Місце пошкодження – біля залізничного полотна на віддаленні від Новотроїцького 17328 метрів в сторону Оленівки. Щоб допустити співробітників МТС до місця пошкодження,  будуть залучатися представники ОБСЄ.

Напевно нікому пояснювати не потрібно, що при спостереженні останніх все вирішиться швидко. За словами джерела, обрив – не критичний.

На даний момент, серед людей є думка, що в довгій відсутності зв’язку МТС зацікавлене ​​тільки Міністерство зв’язку і Яценко особисто!!! Він відразу підняв ціни на стартові пакети!!! Тільки за три дні він заробив стільки …   і чим довше не працює МТС, тим більше зростає кишеня Яценка. Фотофакт в підтвердження. Пакети “Фенікс” по 120 відсутні вже другий день! Залишилися по 1000 рублів при зарплатах в 5000 рублів у більшості людей робітничого класу. Це при українських цінах – 30 грн на стартовий пакет. А Яценко на своєму каналі в месенджер “Телеграм” сміється. Браво “.

Жителі тимчасово окупованих територій обурюються, оскільки  давно не бачать в ватажках “ДНР” “чесних хлопців”, що “піклуються про людей”:

“А у мене робота стоїть. Через вашого г*вно оператора!”,

“Як мені зв’язуватися з МТС тепер зі старенькою  мамою в Курахово? Феніксом ?! Хлопці, майте совість. Через Ваші інтриги прості люди страждають”,

“Півреспубліки з рідними зв’язатися не може! Ви думаєте, народ і це проковтне і не скривиться?”,

“Коли ж уже товариш Яценко зі своїми дружками нажерется? Все їм мало, тільки і знають, як бідних людей обдерти до останньої нитки і залишити взагалі “без трусів”!!!!”,

“Коли ця зграя вже нажерется. Зробіть нормальний зв’язок. Хоч по 120, хоч по 1000 цей го*ноператор все рівно працювати не буде”,

“Та скільки можна?? !!! Де зв’язок ???? Кому дзвонити скаржитися ?? !!”,

“Всі тут чогось обговорюють, терплять, чекають “покращення”, і х * толку, може пора зібратися і взяти всіх цих Яценок, Захарченок, Кононових, Диких  і всіх їх шісток і на нуль помножити пора ??” .

Стилістика і орфографія авторів повністю збережені.

Люди лютують: бойовики наживаються на проблемах з мобільним зв’язком

Люди лютують: бойовики наживаються на проблемах з мобільним зв’язком

Нагадаємо,  бойовики на Донбасі налагодили корупційну схему, до якої залучають цивільне населення і завдяки цьому отримують додаткове фінансування.

Також раніше повідомлялося, що  російські бойовики і військові влаштували на Донбасі криваві розбірки. Через небажання підлеглими виконувати накази російських офіцерів сталося зіткнення із застосуванням зброї. Внаслідок цього один бойовик був убитий і один поранений.

Зазначимо, що нещодавно  стало відомо про масштабні втрати бойовиків на Донбасі. У міськлікарню №2 Горлівки надійшли шестеро важко поранених бойовиків.

Джерело: Народна Правда
загрузка...