Масово привласнюють гроші: викрито корупційні схеми бойовиків на Донбасі

Масово привласнюють гроші: викрито корупційні схеми бойовиків на Донбасі
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про ООС

Керівництво проросійських бойовиків на Донбасі залучає мешканців окупованих територій до розробки корупційних схемі привласнення грошей. Такі дані надали представники української розвідки.

Про це розповів  спікер Міноборони з питань АТО Дмитро Гуцуляк, передає “Народна Правда” з посиланням на “Обозреватель“.

Loading...

Як повідомили в Головному управлінні розвідки Міністерства оборони  України, особовий склад  з’єднань і частин так званого “1” і “2” АК російсько-окупаційних військ продовжує вчиняти злочини та скоювати інші протиправні дії проти цивільного населення.

За словами Гуцуляка, місцевих жителів залучають до схем, за допомогою яких офіцери РФ на Донбасі отримують додаткове фінансування.

“Окупанти фіктивно зараховують на штатні посади в передові підрозділи  місцевих жителів, яких реально до так званої “військової служби” не залучають. В “подяку” за це мешканці окупованих територій  віддають своїм “благодійникам” дві третини щомісячних грошових виплат (близько 10 тис. руб., або 5041,60 грн – за курсом НБУ, – Ред.)”, – зазначив  він.

Нагадаємо, російські бойовики і військові влаштували на Донбасі криваві розбірки. Через небажання підлеглими виконувати накази російських офіцерів сталося зіткнення із застосуванням зброї. Внаслідок цього один бойовик був убитий і один поранений.

Раніше стало відомо про масштабні втрати бойовиків на Донбасі. У міськлікарню №2 Горлівки надійшли шестеро важко поранених бойовиків.

Також раніше  “Народна Правда” повідомляла, що втрати бойовиків “Л/ДНР” за грудень 2017 року  склали 102 особи вбитими.

Джерело: Народна Правда
загрузка...