Сила в правді

Навігація
Головна Новини Названо ефективний спосіб "відтермінувати" смерть

Названо ефективний спосіб “відтермінувати” смерть

Названо ефективний спосіб “відтермінувати” смерть
в Новини/Світська правда

Нове дослідження показало: ретельне миття рук з милом – найбільш ефективний і дешевий спосіб запобігти смерті. Дотримання цього нехитрого правила гігієни знижує смертність серед дітей до 5 років на 75%.

Йдеться про інфекції, зокрема – дитячі, пише Народна Правда з посиланням на veroyatno.

У Південній Африці заразні хвороби, наприклад, пневмонія або ентеровірусні інфекції – причина 30% дитячих смертей. У Південній Африці, де доступ до води часто обмежений, особливо в сільській місцевості, прийнято відзначати навіть Всесвітній день миття рук.

Фахівці з ПАР розробили унікальну переносну сумку для води, яка покликана полегшити миття рук. Переносна сумка має кран для запобігання втрат води, а також чистий мішечок з милом для швидкої і ефективної очистки. Зручний гачок у верхній частині сумки дозволяє легко прилаштувати її на дерево, паркан або стіну.

“Ми знаємо, що більшості інфекцій можна запобігти шляхом очищення рук в правильний час і в правильному напрямку”, – пояснюють експерти, які планують поширювати мобільну миючу сумку в школах країни.

У Південній Африці мільйони людей не мають доступу до чистої води і смертність від інфекцій залишається, принаймні, в 4 рази вище серед бідняків.

Програма навчання триває, оскільки вона може грати величезну роль в зниженні захворюваності та поліпшенні життя тисяч жителів Південної Африки.

Нагадаємо, британські та американські лікарі-гігієністи стверджують, що більшість представників людства мало знають про правила особистої гігієни. 

Також зазначалося, що щоденний душ позбавляє організм корисних мікробів.

А дослідники зі США, Великобританії й Австралії виявили, що незалежно від континенту, 83% проб води містять мікрочастинки пластику, який при кип’ятінні виділяє токсини.

Крім того, ми писали, як правильно мити руки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: