Сила в правді

Навігація
Головна Новини Названо продукт, який значно покращує слух

Названо продукт, який значно покращує слух

Названо продукт, який значно покращує слух
в Новини/Світська правда

Американські вчені виявили раніше невідомі властивості сиру і прийшли до висновку, що вживання сиру позитивно впливає на слуховий апарат людини.

Про це пише “Народна Правда” з посиланням на Healthy Style.

Працюючи над вивченням властивостей сиру, група вчених виявила в сирі амінокислоту “метіонін”, яка здатна захищати нервові волокна від пошкоджень. Як вважають дослідники, розробивши правильну методику, за допомогою одного з найулюбленіших  у всьому світі продукту  можна буде  лікувати різні слухові дисфункції, в тому числі і повну глухоту.

Результати цих наукових досліджень стали відкриттям для світової наукової спільноти, однак найбільше ними зацікавилися американські  військові, які планують розробити на їх основі комплекс лікування для постраждалих від  вибухів.

Нагадаємо, вчені з’ясували, що якщо щодня з’їдати по 40 грамів сиру, то можна зменшити ймовірність розвитку інсульту та серцевого нападу.

Також повідомлялося, що 55  г сиру щоденно знижують ризик захворіти діабетом на 12%.

Разом з тим, дієтологи рекомендували вкрай дозовано вживати в їжу сир. При щоденному вживанні сир може швидко викликати звикання і посприяти розвитку ожиріння.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: