Сила в правді

Навігація
Головна Новини Ці продукти ефективно вбережуть від різних видів раку

Ці продукти ефективно вбережуть від різних видів раку

Ці продукти ефективно вбережуть від різних видів раку
в Новини/Світська правда

Вчені з британського Інституту Бабрахама з’ясували, що дієта, яка складається з продуктів з високим вмістом харчових волокон, може значно знизити шанси захворювання на колоректальний рак.

Британські дослідники виявили, що ДНК в епітеліальних тканинах товстої кишки містить високий рівень гістонів, що відповідають за “включення” і “вимикання” генів, тобто за їх активність, пише Народна Правда з посиланням на Обозреватель.

Важливу роль при цьому відіграють коротколанцюгові жирні кислоти (КЖК), які підвищують рівень таких гістонів і зменшують кількість білка HDAC2, зміст якого вчені пов’язують з імовірністю виникнення раку.

КЖК і гістони позитивно впливають на здатність організму боротися з інфекціями і його стійкістю до онкологічних захворювань.

КЖК виробляються організмом у процесі ферментування харчових волокон, якими багаті овочі, фрукти, крупи. Дієта з високим вмістом клітковини сприяє активному виробленню КЖК, що, в свою чергу, важливо для запобігання раку.

“Короткожирні кислоти – основне джерело енергії для клітин у кишечнику, але ми також з’ясували, що вони впливають на гістони в геномі”, – говорить один з авторів дослідження Рейчел Феллоус.

Співробітники Інституту Бабрахама відзначають, що виявлення в процесі дослідження нової ролі білка HDAC2, пов’язаного з ризиком виникнення колоректального раку, “надалі ставить за мету створити новий лікарський препарат”.

Раніше повідомлялося, що американські вчені зробили революційне відкриття, яке дає надію на одужання онкохворим. Вони виявили особливий білок, який здатний запобігти розвитку онкологічних захворювань.

Також раніше повідомлялося, що лікувати рак можна за допомогою музики. Дослідження, яке провела доктор Марсія Капела, координатор Інституту біофізики Карлос Чагас Фільодовели, науково довело, що цілюща сила музики здатна лікувати пухлини.

Також нагадаємо, що винайдено препарат, який змушує ракові клітини самоліквідуватися.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: