Сила в правді

Навігація
Головна Новини Українцям пообіцяли появу "нового Макрона" перед виборами

Українцям пообіцяли появу “нового Макрона” перед виборами

Українцям пообіцяли появу “нового Макрона” перед виборами
в Новини

Відомий політолог Петро Олещук заявив, що перед виборами 2019 року українські політики намагатимуться розіграти тему “третьої сили”.

Про це він розповів “Апострофу“, передає “Народна Правда“.

Олещук переконаний, що “третю силу” представлятимуть політики, які знаходитимуться поза межами традиційного для України дискурсу, який втілювався раніше між біло-синіми і помаранчевими або ж проросійськими і прозахідними. Це буде на кшталт альтернативної сили  в розумінні такого собі українського Макрона.

“Як відомо, Еммануель Макрон у Франції з’явився практично в останній момент (перед виборами президента Франції – Ред.), зігравши  на протиріччях між лівими і правими. І отримав хороший результат”, – заявив він, додавши, що для України тема третьої сили теж є традиційною.

Політтехнолог Дмитро Раїм також  переконаний, що українським політикам буде важко  презентувати  себе як  “нову силу”, адже всі ті обличчя, які наразі  присутні в політикумі, для виборців  є старими і такими, що не виправдали надій.

“Їм нічого представити своїм виборцям напередодні нових виборів, а у суспільстві завжди є і буде запит на нових політиків”, – відзначає він.

Нагадаємо, про те, що відбуватиметься в українській політиці найближчим часом,  “Народна Правда” писала в статті “Все, або нічого: чого чекати від політиків в останній рік перед виборами“.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: