Сила в правді

Навігація
Головна Новини Військові гаджети: створили дешевий метод виробництва систем нічного бачення

Військові гаджети: створили дешевий метод виробництва систем нічного бачення

Військові гаджети: створили дешевий метод виробництва систем нічного бачення
в Новини/Соціальна правда

Вчені з U.S. Army Research Laboratory і університету Stony Brook розробили новий синтетичний процес щодо дешевого виробництва матеріалу, який використовується для високочутливих інфрачервоних камер, що відкриває нові можливості для армійських нічних операцій і для застосування в цивільних цілях.

Про це повідомляє “Народна Правда” з посиланням на tehnot.com.

Вони запропонували новий підхід до використання напівпровідникового матеріалу InAsSb, який раніше не використовувався в високопродуктивних ІК-камерах для найдовших довжин хвиль (10 мікрон).

InAsSb є напівпровідником III-V, який належить до класу матеріалів, що використовуються в оптоелектроніці та  в багатьох комерційних продуктах, як, приміром,  DVD-плеєри та мобільні телефони.

Матеріал досліджували за допомогою електронної мікроскопії високої роздільної здатності, щоб упевнитися, що він має потрібну структурну якість. Вони прийшли до висновку, що матеріал має достатні оптичні властивості, що є необхідними  для виявлення об’єктів.

Дослідження InAsSb здатне прокласти шлях до практичного, більш дешевого  використанню систем нічного бачення на основі довгохвильових інфрачервоних матеріалів.

Нагадаємо, концерн “Укроборонпром” показав досягнення за минулий рік. Національна гвардія та Збройні сили України отримали від державного концерну “Укроборонпром” 3673 одиниці техніки та озброєння.

Як повідомлялося раніше, озброєння українського виробництва були широко представлені на спеціалізованій виставці “Зброя та Безпека 2017”.  Крім того, досягнення українських конструкторів були представлені і на міжнародних майданчиках.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: