Як швидко і ефективно очистити судини: названо дієві способи

Як швидко і ефективно очистити судини: названо дієві способи
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Деяка їжа допоможе швидко розблокувати артерії природним шляхом.

Є продукти, які дуже ефективно допомагають в лікуванні захворювань серцево-судинної системи. Вчені довели, що позбавлення від холестеринових бляшок сприяє розширенню просвіту судин, нормалізації кров’яного тиску, поліпшення постачання органів киснем, своєчасному надходженню поживних речовин до клітин. Після очищення судин помітно підвищується працездатність, швидше проходить втома, поліпшується зовнішній вигляд.

Loading...

Пропонуємо вам список продуктів харчування, які допоможуть швидко розблокувати артерії природним шляхом:

  • Яблука

У яблуках міститься пектин – розчинна клітковина, яка знижує рівень холестерину, можливо, за рахунок впливу на процес кишкового поглинання жовчної кислоти. Пектин змушує печінку використовувати циркулює в крові холестерин для виробництва більшої кількості жовчі. Також яблука містять кверцетин, калій і магній, які допомагають знижувати артеріальний тиск.

  • Часник

За допомогою часнику лікують безліч вірусів, інфекцій і навіть пухлин. Дослідження показують, що вживання чотирьох тисяч мікрограм компонента аллицин (приблизно чверть головки часнику в день), дозволяє знизити рівень холестерину, а також зменшити артеріальний тиск і запобігти тромби.

  • Гранатовий сік

Гранат і його сік багатий на антиоксиданти, які борються з атеросклерозом. Гранатовий сік не тільки запобігає цей патологічний процес, але також і допомагає знизити його прояви, якщо патологія вже є.

  • Куркума

У куркумі міститься потужний протизапальний інгредієнт під назвою куркумін, який значно знижує запалення і пошкодження артеріальних стінок, що є головною причиною виникнення бляшок і розвитку тромбів.

  • Кориця

Достатньо лише однієї чайної ложки кориці в день, щоб знизити рівень холестерину і запобігти виникненню бляшок в аорті.

  • Помідори

Томати насичені лікопіном – компонентом, що забезпечує їх характерний колір. Це антиоксидант, що знижує ризик атеросклерозу на 50%.

  • Апельсиновий сік

Вживання всього двох чашок стовідсоткового апельсинового соку (без додавання цукру) щодня допомагає поліпшити артеріальний тиск і знизити рівень запалень артерій. У апельсиновим соку багато антиоксиданту вітаміну С, очищає артерії і запобігає окислювальному стресу в кровотоці.

Джерело: Народна Правда