Комісії більше не буде: відомий банк скасував додатковий збір за платежі

Комісії більше не буде: відомий банк скасував додатковий збір за платежі
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Ще один український банк став ближче для своїх вкладників  – державний “Ощадбанк” ухвалив рішення про відміну стягнення комісії при здійсненні платежів в інтернеті та мобільному банкінгу через систему  “Ощад 24/7”.

Про це повідомили в прес-службі банку, передає “Народна Правда“.

Loading...

Абоненти “Ощадбанку”  зможуть сплачувати будь-які рахунки безкоштовно – без стягнення комісійних коштів вже з 10 січня 2018 року, в тому числі це стосується розрахунків за житлово-комунальні послуги.

Також з власних карткових або поточних рахунків, відкритих в “Ощадбанку”, можна буде здійснювати оплату за товари і послуги за реквізитами будь-якої компанії, але на рахунки, які відкриті в українських банках.

Варто звернути увагу, що системою “Ощад 24/7” передбачено створення шаблонів, де користувач може заповнити свої реквізити лише один раз  і в майбутньому  використовувати їх для швидкої оплати. Також можна створити платіжне доручення – регулярний автоматичний платіж.

Нагадаємо, раніше державний банк “Приватбанк” оновив зручний сервіс доступу до послуг фінансової установи “Приват24”, якою користуються понад 9 мільйонів клієнтів.

Також варто звернути увагу, що  у мережі запустили фішинговий сайт-клон сервісу Приват24 для того, щоб виманювати у клієнтів банку паролі та номери телефонів для доступу в інтернет-банкінг.

Джерело: Народна Правда
загрузка...