Як перемогти старість: названо дієвий спосіб

Як перемогти старість: названо дієвий спосіб
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Дослідники з Техаського університету стверджують, що перемогти старість можна за допомогою невеликих фізичних навантажень.

Вправи допоможуть зберегти правильну роботу серця і судинної системи до глибокої старості, повідомляє “Народна Правда” з посиланням на Grifonsoft.ru.

Відповідно до недавніх досліджень, невеликі фізичні навантаження і дихальні вправи захищають від старіння і зносу внутрішні органи, особливо серце. Фахівці з Південно-Західного медичного центру при Університеті Техасу також розробили програму, за допомогою якої серцево-судинна система і серце зберігають нормальну роботу.

Курс занять включає в себе інтенсивну дихальну гімнастику тривалістю 30 хвилин. В ході гімнастики частота серцевих скорочень може досягати 95% максимальної швидкості за 4 хвилини, після чого йде 3-хвилинна перерва.

У дворічному дослідженні брали участь люди похилого віку. У них завдяки дихальній гімнастиці стінки судин серця стали на 30% еластичнішими, а в учасників старших за 65 років на 75% рідше стали фіксувати скачки тиску.

Нагадаємо, медики назвали  головні правила для укріплення здоров’я. Вони допоможуть захиститися від вірусів та укріпити  імунітет у холодну пору року.

Раніше ми розповідали про простий спосіб продовжити життя. У жінок, які займалися командними видами спорту і регулярно тренувалися, ризик розвитку раку, серцево-судинних захворювань та інших хронічних хвороб виявився знижений.

Нагадаємо, вчені знайшли спосіб продовжити життя до 150 років. Довгожителем можна стати, якщо підтримувати баланс між спортом, здоровим харчуванням, серйозним розумовим навантаженням і близькими стосунками з сім’єю і друзями.

Джерело: Народна Правда