SIM-карти по п’ятсот гривень: Донбас охопила “мобільна криза”

SIM-карти по п’ятсот гривень: Донбас охопила “мобільна криза”
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Користувачі соцмереж розповіли про наслідки відімкнення оператора мобільного зв’язку Vodafone в ОРДЛО.

Loading...

Як зазначають у соцмеержах, раптове викнення мобільного зв’язку завдало значних труднощів мешканцям окупованих територій Донеччини.

Людям доводиться годинами стояти у черзі, що придбати стартовий павкет оператора терористів “Фенікс”. Блогер Necro Mancer оприлюднив відповідні фото, зроблені у Донецьку.

“Люди бігають по відділеннях пошти, намагаються купити стартовий пакет місцевого телефонного оператора “Фенікс”, але їх у продажу вкрай мало. Перекупники вже продають на радіоринку Маяк ці стартові пакети по 1000 рублів (500 грн) за штуку, тоді як звичайна ціна – 120 рублів (60 грн)”, – цитує Gazeta.ua слова мешканки Донецька.

При цьому, місцеві мешканці та навіть деякі екс-ватажки терористів наголошують, що якість послуг “Фенікса” є дуже поганою. При цьому, як зазначають очевидці, придбати SIM-карту можна лише надавши паспорт.

Як раніше повідомляла “Народна Правда”, “міністр зв’язку ДНР” Ігор Яценко особисто зацікавлений в проблемах зі зв’язком МТС, оскільки завдяки цьому отримує неабиякі бариші.

Джерело: Народна Правда
загрузка...