Сидячий спосіб життя виявився вбивчим для здоров’я

Сидячий спосіб життя виявився вбивчим для здоров’я
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Британські науковці з університету Лестера виявили, що кількість часу, яку піддослідні проводили без руху упродовж дня, впливала на відкладення вісцерального жиру. Найбільше під час сидячої роботи страждала печінка, навколо якої виникало найбільше такого жиру.

Про це пише “Народна Правда” з посиланням на Радіо Максимум.

Вісцеральний жир – внутрішній, який концентрується у черевній порожнині людини та огортає внутрішні органи, захищаючи їх. Він є у кожного, однак не має перевищувати показники у 10% від загальної маси жиру.

Медики пояснюють, що сидячий спосіб життя призводить не лише до ожиріння, а й до цукрового діабету, серцевих захворювань та інших моторошних хвороб. Саме через малу активність вісцеральний жир накопичується навколо важливих органів, збільшуючи ризики серцево-судинних зривів.

Відтак фахівці радять виділяти хоча би 150 хвилин щотижня на те, щоб займатися спортом та зберігати нормальне функціонування організму.

Нагадаємо, за станом кровоносної системи людини можна судити про здоров’я його організму в цілому. Стан судин впливає в кінцевому підсумку на загальне самопочуття. У свою чергу на стан впливає декілька чинників, і цей вплив можна послабити ефективними способами.

Раніше повідомлялося, що танці здатні уповільнити старіння мозку людини.

Також кардіологи Південно-західного медичного центру Університету Техасу прийшли до висновку, що фізичні вправи допомагають боротися зі старінням серцево-судинної системи і зменшують ризик передчасної смерті.

Джерело: Народна Правда