Бойовики заборонили вчителям і медикам покидати окупований Донбас

Бойовики заборонили вчителям і медикам покидати окупований Донбас
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

У понеділок, 15 січня, в “державні” установи фейкової “ДНР” надійшли накази від ватажка “республіки” Олександра Захарченка, в яких зазначено, що територію “держави” заборонено залишати держслужбовцям і працівникам муніципальних служб, тобто вчителям, медикам, вихователям дитячих садків і т.п.

Про це пише Народна Правда з посиланням на ГолосUA.

Як повідомили виданню джерела в “ДНР”, директор однієї зі шкіл отримав наказ, в якому йдеться про те, що територію “республіки” з 15 січня заборонено залишати державним службовцям і працівникам муніципальних установ.

Джерело розповіло, що співробітників навчальних закладів змусять підписати ознайомлювальний лист.

Після того, коли всі розпишуться, що з наказом ознайомлені, список підписантів передадуть силовикам. У комплекті з наказом йде форма, в якій будуть розписуватися вчителя: туди внесуть ПІБ працівника, його дату народження і розпис.

При цьому люди не хочуть нічого підписувати, тому що бояться, що їх просто-напросто використовують.

Видаючи цей указ, ватажки “республіки” нібито турбуються про збереження життя і здоров’я своїх “громадян”, оскільки, жителів “ДНР”, що виїжджають в Україну, “масово вербують”.

Бойовики заборонили вчителям і медикам покидати окупований Донбас

В “ДНР” навіть відшукали 200 шпигунів, що працюють на українські спецслужби.

Нагадаємо, раніше Захарченко видав указ, яким заборонялося виїзд в Україну працівникам підприємств, установ і організацій державної та муніципальної форм власності.

Утім, роросійський бойовик терористичного угрупування “ДНР”, який займав “державну” посаду у псевдореспубліці, намагався покинути окуповані території.

Нагадаємо, на проспекті Ілліча в Донецьку знаходиться в запустінні супермаркет “Амстор”, товарів в величезному магазині майже немає.

Раніше в мережі з’явилися фото порожніх вулиць Донецька і практично мертвих магазинів і закладів.

Джерело: Народна Правда