Гройсман прокоментував підвищення вартості газу з квітня

Гройсман прокоментував підвищення вартості газу з квітня
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Сьогодні, 17 січня, глава українського уряду Володимир Гройсман на засіданні Кабміну дав зрозуміти, що навіть не здогадується про начебто заплановане підвищення ціни на газ.

Про це «Народна правда» пише з посиланням на інтернет-видання LB.UA.

“У ЗМІ вранці читаю: уряд планує підвищити ціну на газ. А я про це взагалі нічого не знаю. Але ЗМІ про це пишуть”, — заявив Гройсман.

Міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик теж запевнив, що підвищення ціни на газ — це “абсолютна дурниця”, і підкреслив, що Міненерго не має наміру піднімати ціни на «блакитне паливо».

Нагадаємо, з 17 грудня в Україні почали діяти нові тарифи на водопостачання і водовідведення. Регулятор оновив структуру тарифів для 40 водоканалів в різних регіонах України.

Також варто нагадати, що у Кабміні повідомили, що буде з вартістю газу та послугами ЖКГ. Уряд не бачить  підстав для перегляду цін.

Варто зазначити, що за словами  першого заступника глави МВФ Девіда Ліптона, тарифи на газ в Україні, якщо порівнювати із сусідніми країнами є дуже низькими. Ліптон зауважив, що Україна потребує інвестицій у власну інфраструктуру, відтак необхідним є підвищення цін на газ.

Джерело: Народна Правда