Нелюда, який вбив жертву у день її народження, засудили

Нелюда, який вбив жертву у день її народження, засудили
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

На Івано-Франківщині Надвірнянська місцева прокуратура з’ясувала обставини вбивства іменника. Суд 15 січня виніс вирок про тюремне ув’язнення зловмисника на 13 років. Вина була доведена за ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України за фактом умисного вбивства.

Як повідомляє “Народна Правда” із посиланням на “Магнолія-ТВ”, вбивця прийшов святкувати День народження свого знайомого. Інцидент трапився ще в березні 2017 року. Під час застілля між чоловіками зав’язалася суперечка. Гість почав наносити важкі удари руками та дерев’яною палицею імениннику. Травми стали смертельними для винуватця святкування. Щоб приховати докази вбивства, зловмисник виніс труп на сміттєзвалище.

Як раніше писала “Народна Правда”, на Донеччині 18-рiчний хлoпeць з 19-рiчним тoвaришeм рaзoм вiдзнaчaли святa, вживaючи спиртнi нaпoї. Мiж ними виник кoнфлiкт, який пeрeрiс у бiйку з викoристaнням мeтaлeвoї труби тa нoжa. 

Додамо, що ще на початку серпня минулого року правоохоронці Оболонського управління поліції отримали повідомлення, що на вулиці Маршала Рокосовського горить квартира. На момент прибуття оперативників рятувальники вже ліквідували пожежу, де виявили тіло 87-річної власниці помешкання. 

Джерело: Народна Правда