Попри війну: Україна знову купуватиме газ у Росії

Попри війну: Україна знову купуватиме газ у Росії
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Керівник НАК “Нафтогаз України” Андрій Коболєв повідомив, що Україна планує закупити в Росії 4-5 млрд кубометрів природного газу. Таке дії підкріплені рішенням Стокгольмського арбітражу.

Loading...

Про це пише “Народна Правда” із посиланням на “Апостроф”.

Відомо, що Україна не користувалася послугами російського “Газпрому” із 26 листопада 2015 року. Відновлення закупівель природного газу в РФ зумовлене в першу чергу вигідними цінами. Вартість буде встановлена відповідно до рішення Стокгольмського арбітражу, тому повинна стати справжнім економічним бенефітом для українців. При цьому імпорт газу відбуватиметься за двома напрямками: російським та європейським. Тобто співпраця із європейськими постачальниками надалі продовжуватиметься.

Як раніше писала “Народна Правда”, російська компанія “Газпром” збільшила обсяги транзиту природного газу газотранспортною системою України на 9 мільярдів кубометрів – до рекордного за останні п’ять років рівня.

Нагадаємо, що український уряд повідомив, що неможливо зекономити субсидію за одну комунальну послугу і використати ці кошти для оплати іншої послуги. Зокрема, якщо родина не користується гарячою водою, на яку має субсидію, то зекономленими грошима не можна заплатити за електроенергію чи газопостачання. 

Джерело: Народна Правда