Сила в правді

Навігація
Головна Новини Названо продукти, які ефективно захистять від грипу

Названо продукти, які ефективно захистять від грипу

Названо продукти, які ефективно захистять від грипу
в Новини/Світська правда

Несподівані властивості кисломолочних продуктів.

Фахівці з Університету Джорджії підтвердили, що молочнокислі бактерії, що містяться в ферментованих (квашених) овочах і молочних продуктах, виявляють лікувальний і профілактичний ефект по відношенню до бактеріальних інфекційних захворювань, а також сезонних вірусів.

Лактобактерії виявилися універсальним захистом проти вірусів грипу та застуди, відзначили вчені.

Віруси грипу відомі своєю здатністю постійно мутувати. Їх різноманітність підштовхує вчених до пошуків універсальних засобів для лікування та профілактики грипу. Цього разу американські дослідники вивчали противірусні властивості штаму молочнокислих бактерій Lactobacillus casei DK128 (DK128).

Під час експерименту його вводили мишам з вірусом грипу типу А. При цьому тварини експериментально заражалися на грип в такому обсязі, що це загрожувало їм смертю. Але отримання лактобактерій не тільки допомогло інфікованим мишам вижити, але і зробило їх стрункішими (гризуни втрачали 10-12% ваги).

Підтвердився і профілактичний ефект молочнокислих бактерій. За словами вчених, в легенях  тварин, які отримували бактерії до інфікування грипом, було на 18% менше вірусів, ніж у контрольної групи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Теги:
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: