Сила в правді

Навігація
Головна Новини Українцям в аптеках масово продають небезпечні підробки

Українцям в аптеках масово продають небезпечні підробки

Українцям в аптеках масово продають небезпечні підробки
в Новини/Світська правда

Тільки мала частка розроблених в Україні препаратів є дійсно інноваційною.

Про це заявив лікар і експерт “Реанімаційного Пакету Реформ” Євген Гончар, передає “Народна Правда” з посиланням на РБК-Україна.

За словами Гончара, близько 99 розробок нових ліків в Україні відносяться до продуктів досліджень ще з радянських часів.

З іншого боку, не менш важливою проблемою є те, що багато ліків в аптеках є неефективними. На створення лікарського засобу зазвичай йде до 20 років і коштує цей процес від 2 млрд. доларів. Новий препарат слід перевірити і довести, що він безпечний і ефективний. Таких ресурсів в українських виробників, як правило, немає, і доводиться звертатися до радянських розробок.

До того ж експерт відзначає низьку кваліфікацію лікарів, які часто самі вірять сумнівним лікам і призначають їх пацієнтам.

Ще одна проблема, за словами Гончара, в тому, що лікареві радять виписувати ліки за вигоду. А пацієнтам в 80 відсотках доводиться купувати препарати за свій рахунок. Хоча держава зазвичай займається закупівлею тільки тих препаратів, які мають доведену ефективність.

Нагадаємо, що розчинні аспірин, парацетамол та ібупрофен, які приймають мільйони людей, можуть бути причиною інфарктів, інсультів і навіть передчасної смерті. Все тому, що вони містять  багато солі.

Вчені також знайшли зв’язок між прийманням популярних знеболювальних і чоловічим безпліддям.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: