“Це парадокс – мати дипломатичні контакти з агресором”: у Путіна вказали на “промах” у законі про реінтеграцію Донбасу

”Це парадокс – мати дипломатичні контакти з агресором”: у Путіна вказали на “промах” у законі про реінтеграцію Донбасу
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Український парламент прийняв новий закон про реінтеграцію Донбасу. Рішення підтримало 280 народних депутатів. РФ офіційно була визнана “державою-агресором”. Натомість Кремль заявив, що Україна нівелює мінські домовленості та розпочинає підготовку до війни.

Loading...

Про це пише “Народна Правда” із посиланням на “24 канал”.

Український закон викликав невдоволення з боку російської влади. Керівник комітету Ради Федерації Росії із міжнародних справ Костянтин Косачов назвав такі дії “похороном мінських домовленостей”. Представник Ради Федерації РФ Олексій Пушков заявив, що така законодавча ініціатива – справжній парадокс, оскільки Україна продовжує вести дипломатичні стосунки із Росією. При цьому директор незалежного аналітичного центру “Пента” Володимир Фесенко розповів, що закон було створено із метою полегшення захисту українських інтересів на міжнародному рівні.

Як раніше повідомляла “Народна Правда”, Кремль зробив заяву про те, що категорично не погоджується із новим українським законопроектом щодо реінтеграції Донбасу. Росіянам не сподобалося формулювання “країна-агресор”. На їхню думку, затвердження цього документу перешкоджатиме вирішенню конфлікту на сході України. 

Нагадаємо, що законопроект “Про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях в Донецькій і Луганській областях” вступить в силу після підписання президентом. Головні зміни можна висловити десятьма тезами. 

Джерело: Народна Правда