Сила в правді

Навігація
Головна Новини Українцям зробили важливе повідомлення про субсидії: що потрібно знати

Українцям зробили важливе повідомлення про субсидії: що потрібно знати

Українцям зробили важливе повідомлення про субсидії: що потрібно знати
в Новини/Соціальна правда

І хоча субсидія від держави на оплату житлово-комунальних послуг призначається без будь-яких обмежень щодо наявності майна та депозитів, але коли родина, яка отримує допомогу, придбала щось на суму більше 50 тисяч гривень, то вона протягом місяця має повідомити про це місцеве управління соцзахисту.

Через це субидію нараховувати не припинять, але це стане одним з факторів визначення на призначення допомоги наступного разу, пише Народна Правда з посиланням на Телеграф.

Органи соціального захисту населення необхідно сповіщати у обов’язковому порядку про тих, хто прописався або ж виписався з житла, про працевлаштування членів сім’ї або ж втрати роботи й тоді розмір допомоги може бути як збільшений, так і навпаки, зменшений. Адже розмір субсидії якраз залежить від загального доходу родини.

Якщо людина використала ресурсів менше встановлених соціальних нормативів, то у подальшому зекономлені кошти мають бути зараховані в рахунок майбутніх платежів.

Для призначення субсидії, сукупний дохід обчислюється з доходів, крім одноразової допомоги при народженні та усиновленні дитини, винагороди “Матерям-героїням”, соцдопомоги на дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування, адресної допомоги “біженцям”.

До сукупного доходу не враховуються й сплачені аліменти, оплата праці членів виборчкомів,
допомога від громадських та благодійних організацій тощо.

Нагадаємо, 15 жовтня минулого року в Україні стартував опалювальний сезон 2017/2018. Але кількість сімей, які отримають право на комунальну субсидію від держави, зменшиться у порівнянні з минулим сезоном.

Наступного опалювального сезону одержувачі субсидій будуть платити більше за послуги. Справа в тому, що термін опалювального сезону, згідно якого нараховуються субсидії, скорочено на один місяць, крім того, обмежені “соціальні” норми споживання енергоносіїв.

Окрім того, Уряд вирішив відновити соціальну справедливіть серед безробітних громадян, які отримують субсидію, але мають неофіційні доходи, при цьому не сплачуючи податки. За підрахунками Кабміну, таких громадян “величезна кількість”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: