Експерт вказав на небезпечний план Кремля щодо Донбасу

Експерт вказав на небезпечний план Кремля щодо Донбасу
Автор Желізняк Олександр в Політична правда

Абсолютно ніхто не хоче нести відповідальності за ситуацію, що склалася на Сході України, а Росія тим більше. За словами журналіста Романа Цимбалюка місцеві жителі окупованого Донбасу давно це зрозуміли, навіть “любителі російського світу” у вільній Україні.

Loading...

Як повідомляє “Народна Правда” із посиланням на “Экономические известия”, журналіст переконаний, що і Москва, і Київ, і Вашингтон, і Париж, і Берлін  розуміють, що терористські формування на Сході України фінансуються РФ. Якщо забрати ці кошти, всі сепаратисти розійдуться. Однак, Кремлю вигідно продовжувати грабувати Донбас під егідою гасел про “внутрішньоукраїнський конфлікт”. На його думку, Росія не піде з Донбасу, а продовжуватиме тихо його принижувати. При цьому буде обурюватися, що її назвали “країною-агресором”, розповідаючи про порушення Мінських угод та “Нормандського формату”.

Як раніше писала “Народна Правда”, у недосконалому законі про реінтеграцію Донбасу, незважаючи ні на що, все ж таки є декілька позитивних моментів. Насамперед те, що Росію визнали країною, яка розпочала війну. 

Додамо, що український парламент прийняв новий закон про реінтеграцію Донбасу. Рішення підтримало 280 народних депутатів. РФ офіційно була визнана “державою-агресором”. Натомість Кремль заявив, що Україна нівелює мінські домовленості та розпочинає підготовку до війни. 

Джерело: Народна Правда