Бойовики створили “власну реальність” на Донбасі: фейки ллються рікою (відео)

Бойовики створили “власну реальність” на Донбасі: фейки ллються рікою (відео)
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про ООС

З початку року місцеві телеканали на окупованих територіях Донбасу транслюють передачі, сповнені фальшивих веселощів та радості.

Хто є режисером цієї постановочної реальності та як відреагували на показний оптимізи мешканці окупованих територій, вивчав спеціальний проект Радіо Свобода “Донбас.Реалії”, інформує “Народна Правда“.

Нагадаємо, за словами відомого журналіста і блогера Дениса Казанського, населення окупованого Донбасу розлючене і ображене через ситуацію, в якій опинилося. Люди, які там залишилися “ненавидять всіх”.

Нагадаємо також, 15 січня, в “державні” установи фейкової “ДНР” надійшли накази від ватажка “республіки” Олександра Захарченка,  в яких зазначено, що територію “держави” заборонено залишати держслужбовцям і працівникам муніципальних служб, тобто вчителям, медикам, вихователям дитячих садків.

Також раніше Захарченко видав указ, яким заборонялося виїзд в Україну працівникам підприємств, установ і організацій державної та муніципальної форм власності.

Раніше  у самопроголошеній “ДНР” ввели нові митні правила, що призвело до зростання цін на продукти харчування. На 15-30% подорожчали м’ясо, яйця та інші продукти харчування.

Джерело: Народна Правда