Політолог розповів про можливе загострення на Донбасі

Політолог розповів про можливе загострення на Донбасі
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Володимир Путін не піде на ескалацію на сході України через прийняття Радою закону про реінтеграцію Донбасу.

Таку думку висловив політолог Андрій Піонтковський в інтерв’ю “Апостроф”, передає “Народна Правда”.

Loading...

На думку політолога, Путін на сьогодні намагається пом’якшення реакції країн Заходу на російську агресію проти України, і тому ескалація ситуації на Донбасі може привести до посилення санкцій проти РФ.

Якби Путіну була потрібна військова ескалація, то йому не були б потрібні ніякі українські закони. Він би легко знайшов причину, щоб допомогти “братньому народу” в протистоянні з “незаконною хунтою”.

Що стосується прийнятого закону про реінтеграцію Донбасу, то, на думку Піонтковського, цей документ підтримає позови України в міжнародних інстанціях, а також послужить матеріалом для трибуналу над військовими злочинцями в майбутньому.

Раніше Піонтковський заявив, що президенту РФ Володимиру Путіну потрібен контроль над всією територією України, а не приєднання будь-яких частин її території.

Також Андрій Піонтковський назвав умову, за якої Путін погодився б покинути окупований Донбас. Це, за словами, експерта могло б статися, якби Захід “закрив очі” на анексію Криму.

Раніше Андрій Піонтковський назвав дві вагомі причини, які повинні стримати очільника Кремля Володимира Путіна від підвищення градусу збройного конфлікту на окупованому РФ Донбасі.

Джерело: Народна Правда