Путіну дають шанс добровільно покинути Донбас

Путіну дають шанс добровільно покинути Донбас
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Вже зараз у співпраці з партнерами на міжнародній арені узгоджується план заходів, беручи участь в реалізації якого Путін отримає можливість брати участь у врегулюванні конфлікту, а не бути ізгоєм.

Про це в інтерв’ю “Апостроф” розповів колишній голова Служби зовнішньої розвідки України Микола Маломуж, передає “Народна Правда”.

Loading...

На думку Маломужа, в рамках мінського процесу Путін ніколи не відмовиться від контролю над територіями Донбасу, оскільки це для нього важіль впливу на Україну і шантажу країн Заходу.

Саме тому створюється програма, в якій знаходиться місце і для окремої дорожньої карти по Україні. Все буде направлено на те, щоб зобов’язати юридично Росію, як учасника процесу, виводити війська і повертати території, а потім проводити реінтеграцію Донбасу.

За словами Маломужа, така програма узгоджена, але поки на неофіційному рівні. Однак після узгодження потужними гарантами пакет документів буде переданий Росії.

Все це дозволить поставити Путіна у критичні умови, тому що інакше домовитися з ним неможливо. Але натомість він отримає можливість стати учасником процесу врегулювання, а не залишитися ізгоєм. Путін не буде вважатися стороною конфлікту, а одним з учасників великих домовленостей, в рамках яких він буде нести відповідальність за вирішення низки проблем, таких як вихід з України.

Нагадаємо, політолог, віце-президент аналітичного центру “Політика” Олег Лісний пояснив, що ховається за планом Путіна “Миротворець” і яке майбутнє він готує Донбасу.

Раніше президент РФ Володимир Путін заявив, що ситуація на Донбасі набуває ознак замороженого конфлікту, ніхто в цьому не зацікавлений. А от виконання Мінських угод по Україні, в тому числі ухвалення закону про особливий статус Донбасу, повністю влаштувало б Росію.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...