У Путіна зробили нову заяву щодо повернення кораблів Україні

У Путіна зробили нову заяву щодо повернення кораблів Україні
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

У Кремлі відповіли на заяву голови українського МЗС про те, що від РФ не надходило ніяких офіційних звернень щодо повернення військової техніки з Криму.

Про це заявив пресі прес-секретар російського лідера Дмитро Пєсков, передає “Народна Правда”.

Loading...

Пєсков підкреслив, що офіційні документи можуть направлятися на адресу України, але є офіційна заява президента РФ, яку слід розглядати як офіційну пропозицію.

При цьому представник Кремля зазначив, що йому не відомо про надсилання тих чи інших паперів до Києва з питання повернення української техніки з Криму.

При цьому Пєсков закликав журналістів не трактувати заяву українського міністра Клімкіна: “Київ повинен сказати – так чи ні”.

Раніше міністр закордонних справ Павло Клімкін заявив, що до Києва не надходило офіційного звернення з Москви про повернення техніки з Криму.

Нагадаємо, 11 січня на зустрічі з керівниками російських друкованих ЗМІ та інформаційних агентств Путін заявив, що Росія готова продовжити процес передачі військового майна і техніки Україні.

На думку голови громадської ліги “Україна—НАТО” Сергія Джерджа, погоджуватися на цю пропозицію — не в інтересах України.

Нардеп від “Народного фронту”, координатор групи “Інформаційний спротив” Дмитро Тимчук заявив, що за заявою Путіна стоїть план з прикриття передачі зброї бойовикам на Донбасі та Близькому Сході.

Джерело: Народна Правда
загрузка...