Бойовики вигадали нову заборону на Донбасі

Бойовики вигадали нову заборону на Донбасі
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про ООС

Окупаційна “влада” так званої  “ЛНР” заборонила працівникам “державних” установ на роботі користуватися мобільними телефонами з номерами  українського оператора “Vodafone” (“МТС” – Ред.). Як повідомляється, таким чином ватажки терористичного утворення намагаються завадити витокам інформації.

Про це повідомляє “Народна Правда” з посиланням на “Тиждень“.

Loading...

Як стверджують бойовики,  сім-карти оператора “Vodafone” прослуховують співробітники  спецслужб  України і за ними дізнаються про  місцезнаходження відомчих об’єктів. Тому терористи дозволили заходити в такі “державні” установи, попередньо вийнявши з телефону батарею і сім-карту “Vodafone”.

Нагадаємо, проблеми зі зв’язком “Vodafone” на непідконтрольній Україні території спостерігаються вже тривалий час. Місцеві жителі звинуватили “міністра зв’язку” “ДНР” Ігоря Яценка  у цих проблемах, які дозволяють йому наживатися.

Також 15 січня в “державні” установи фейкової “ДНР” надійшли накази від ватажка “республіки” Олександра Захарченка,  в яких зазначено, що територію “держави” заборонено залишати держслужбовцям і працівникам муніципальних служб, тобто вчителям, медикам, вихователям дитячих садків.

Також раніше Захарченко видав указ, яким заборонялося виїзд в Україну працівникам підприємств, установ і організацій державної та муніципальної форм власності.

Джерело: Народна Правда
загрузка...