Генерал назвав умову початку “великої війни” Росії на Донбасі

Генерал назвав умову початку “великої війни” Росії на Донбасі
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Генерал-лейтенант запасу Дмитро Уманець заявив, що українська влада не буде наступати на Донбасі. Ескалація конфлікту на Сході України може загрожувати великою війною із РФ. Кремль має десятки тисяч військ на кордоні із Україною.

Loading...

Про це пише “Народна Правда” із посиланням на “Сегодня”.

За словами експерта росіяни не дадуть Україні без труднощів відновити контроль над кордоном. Військовослужбовців РФ на окупованій території Донбасу налічується до 6-8 тисяч. А біля кордону із Україною їх 40-50 тисяч.

“Вони переодягнуть своїх солдатів під бойовиків, знайдуть козаків або придумають щось ще. В крайньому випадку, якщо Україна почне наступальну операцію, може дійти і до відкритого конфлікту – тобто до відвертого використання регулярної армії Росії проти України”, – говорить Уманець.

Як раніше повідомляла “Народна Правда”, експерт із питань політики Василь Мокан вважає, що президента РФ Володимира Путіна перед виборами намагаються зробити миротворцем. Тому і розпочалася риторика про Крим, амністію бойовиків та надання особливого статусу ОРДЛО. До того ж це може бути сигналом Західному світу. 

Нагадаємо, що спецпредставник Держдепартаменту США з питань України Курт Волкер вважає, що демократичні країни Заходу, котрі запровадили економічні санкції проти Росії, яка анексувала Крим і розв’язала війну на Донбасі, мають створити Москві такі умови, за якої вона змушена буде покласти край збройному конфлікту. 

Джерело: Народна Правда