Підсудний прямо у залі суду спробував перерізати собі горло

Підсудний прямо у залі суду спробував перерізати собі горло
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Підозрюваний на лаві підсудних ледь не закінчив життя самогубством.

Loading...

Про це пише “Народна Правда” із посиланням на “Украина криминальная”.

У Запоріжжі під час розгляду апеляції чоловіка, проти якого була відкрита кримінальна справа за фактом замаху на працівника поліції, вдалося попередити смерть підсудного.

Відомо, що правопорушник вистрілив у поліцейського під час особистого конфлікту, коли той не виконував свої службові обов’язки. Суд призначив зловмиснику домашній арешт. Але чоловік подав на апеляцію. Однак, позовник був незадоволений повторним розглядом справи і вирішив зробити ексцентричний крок. Чоловік спробував перерізати собі горло, але йому завадили люди, які стояли поруч та забрали в нього гострий предмет.

Як раніше писала “Народна Правда”, суддю Апеляційного суду Києва Олену Лапчевську під час засідання обсипали борошном. Це сталося під час розгляду позову голови громадської організації “Не мовчи” Ореста Гаранджі до депутата Київради від партії “Свобода” Ігоря Мірошниченка.

Додамо, що згідно з законом через етап первинного кваліфікаційного оцінювання має пройти кожен суддя. Втім, якщо у 2016 році Вища кваліфікаційна комісія суддів сама викликала суддів для проходження оцінювання, то з 2017 року служителі Феміди самі мають змогу зареєструватися на сайті ВККС. 

Джерело: Народна Правда