Ці речі на кухні провокують появу раку

Ці речі на кухні провокують появу раку
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Фахівці визначили найнебезпечніші побутові речі, які можуть сприяти виникненню онкологічних захворювань. Лідером серед “вбивць” щоденного вжитку виявився кухонний посуд.

Про це пише “Народна Правда” із посиланням на “Жіночий світ”.

Небезпека посуду полягає у тому, що під час його виробництва додають поліхлорвініл, що містить шкідливі для людського організму канцерогени. Не менше варто остерігатися харчових контейнерів із пластику, які складаються із бісфенолу А, тому не рекомендують довго зберігати там страви.

Шкідливими для здоров’я сорбет та сахарин, якими зловживають любителі солодкого. Засоби побутової хімії небезпечні високим вмістом кислоти, яка погано впливає на стан очей, шкіри та навіть внутрішні життєво важливі органи. А також не завадило б відмовитися від освіжувачів повітря через їх хімічний склад.

Як раніше писала “Народна Правда”, найефективнішим способом боротьби із онкологічним захворюванням є виявлення симптомів хвороби на ранній стадії розвитку. Навіть якщо людина має гарний апетит, міцний сон та веде активний спосіб життя, не означає, що немає підстав для тривоги. 

Додамо, що, крім головних генетичних факторів, онкологічні захворювання можуть стати наслідком способу життя, а також навколишнього середовища. 

Джерело: Народна Правда