Волкер: Путін може змінити стратегію щодо Донбасу

Волкер: Путін може змінити стратегію щодо Донбасу
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Очільник Кремля В.В.Путін цілком здатен змінити свою тактику на Сході України, коли збройні сили отримають “Javelin” від США.

Про це пише Народна Правда з посиланням на Радіо Свобода.

Спеціальний представник США з питань України Курт Волкер (Kurt Volker) зазначив, що Путіну важливо, щоб Росію сприймали у світі як потужну державу і що РФ захищає російськомовне населення.

Але найкращий спосіб захищати російськомовних людей – надати їм можливість жити у мирі. А для, власне, необхідно припинити збройний конфлікт, який триває на Донбасі.

Нагадаємо, українська армія готується прийняти американські протитанкові ракетні комплекси Javelin. Про це повідомив глава Генштабу ЗСУ Віктор Муженко.

Раніше американська преса повідомила, що керівництво США передасть Україні комплекси Javelin, але на передову вони не потраплять, а будуть зберігатися на армійських складах далеко від фронту.

Також нагадаємо, в п’ятницю, 26 січня, в Дубаї у Волкера заплановані переговори з Владиславом Сурковим, помічником президента РФ Володимира Путіна. Сторони мають обговорити конфлікт, який триває на cході України, а також перспективи введення миротворчої місії ООН на Донбас.

Джерело: Народна Правда