Кількість хворих на грип у Києві різко зросла

Кількість хворих на грип у Києві різко зросла
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Заступник голови Київської міської державної адміністрації Микола Поворозник заявив, що у столиці різко збільшилася кількість хворих на грип та ГРВІ. Показник захворюваності зараз становить на 41,9% нижче епідемічного порогу.

Loading...

Як повідомляє “Народна Правда” із посиланням на “Status QUO”, протягом останнього тижня січня грипом та ГРВІ було заражено 19 636 осіб, що на 11,4% більше, ніж попереднього тижня. Було зафіксовано 195 звернень до медичних закладів, з них госпіталізовано 134 дитини. Найбільш вразливими до інфекцій є діти. Всього за тиждень вірус поразив 13 681 дитину.

Як раніше зазначала “Народна Правда”, щоб запобігти захворюванням на грип та ГРВІ, необхідно щодня збагачувати свій раціон харчування профілактичними продуктами. Такими є корінь імбиру, айва, редька, хурма, фейхоа, сочевиця, гранат, капуста, груша і навіть каштани.

Нагадаємо, що уві сні виділяють чотири різні стадії. Найбільш важлива стадія глибокого сну, яка починається через 35-45 хвилин після засинання. Під час глибокого сну відбувається перезавантаження імунної системи. У цей період оновлюється певний тип імунних клітин, відповідальних, в тому числі, за розпізнавання і знищення клітин, заражених вірусом. 

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...