Небезпечний цукровий діабет: медики назвали ознаки початку хвороби

Небезпечний цукровий діабет: медики назвали ознаки початку хвороби
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Цукровий діабет виникає найчастіше в осіб молодого віку. Хронічне захворювання характеризується порушеннями синтезу інсуліну та підвищенням рівню глюкози у крові людини.

Loading...

Як пише “Народна Правда” із посиланням на “medic.ua”, цукровий діабет 1 типу розвивається на основі враження підшлункової залози, що загрожує руйнуванням b-клітин, які відповідають за виробництво інсуліну.

Симптоми з’являються лише за умови розвитку патологічного процесу більше, ніж у 80% клітин організму. Захворювання має аутоімунну природу. Причинами виникнення цукрового діабету можуть стати інфекційні захворювання, токсичний вплив пестицидів, довготривале вживання лікарських засобів.

Клінічні ознаки хвороби з’являються у віці до 30 років. Найчастіше це виявляється у коливанні рівня глюкози в крові. Головними симптомами цукрового діабету є спрага, сухість у ротовій порожнині, часте сечовипускання, підвищений апетит, погіршення зору, свербіж та сухість шкіри, слабкість та поганий сон.

Як раніше зазначала “Народна Правда”, метформін – старий протидіабетичний препарат, покликаний контролювати рівень цукру в крові. Як засіб проти діабету, він, можливо, застарів. Але це не означає, що його не можна застосовувати в медицині. Американські вчені, наприклад, побачили в метморфіні гарну кандидатуру на засіб, що сповільнює старіння. 

Нагадаємо, що за словами австралійських вчених з Інституту глобального охорони здоров’я в Сіднеї, щоденне вживання жмені горіхів може запобігти виникненню діабету. 

Джерело: Народна Правда
загрузка...