Луценко вперше прокоментував елітний подарунок сина

Луценко вперше прокоментував елітний подарунок сина
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про чиновників

Генпрокурор України Юрій Луценко підкреслив, що його родина досить заможна й їм вистачає легальних задекларованих доходів, аби відпочивати на екзотичних островах.

Про це пише Народна Правда з посиланням на Укрінформ.

Loading...

Генеральний прокурор зазначив, що усі кошти, які були витрачені під час відпочинку на Сейшельських островах у Східній Африці, він обов’язково вкаже у декларації в березні-квітні, додавши, що за тижневий відпочинок заплатив його син-бізнесмен.

Генпрокурор акцентував, що допомога його сина в розмірі 10 тис. євро зазначена в декларації у вигляді подарунка.

Також Луценко наголосив, що відпочинок пройшов досить скромно і ніяких надмірностей під час “відпустки” не було.

Нагадаємо, син генерального прокурора, 28-річний Олександр Луценко, подарував батькам поїздку за кордон за 170 тис. грн. Сім днів відпустки Юрій Луценко провів разом із дружиною Іриною — представником президента у Верховній Раді, синами Віталієм і Олександром та невісткою Анастасією.

Нагадаємо, у матері Олександра Луценка, нардепа та дружини Генерального прокурора Юрія Луценка Ірини з’явилася елітна квартирау престижному районі столиці.

А площа будинку, де нині мешкають подружжя Луценків, дорівнює 859 квадратних метрів, що майже втричі більше, ніж палац колишнього очільника ГПУ Віктора Пшонки.

Також нещодавно старший син Генерального прокурора України Олександр Луценко зробив своїм батькам подарунки на чверть мільйона гривень.  Юрій та Ірина Луценко отримали подарунки вартістю по 119,3 тис. грн.

Раніше стало відомо, що нардеп і дружина генпрокурора Ірина Луценко придбала елітний автомобіль за 2,5 мільйона гривень. Вона пояснила, що всі кошти задекларовані: продано більший автомобіль – куплено менший.

Раніше дружина головного прокурора країни з’явилася на засіданні Верховної Ради з чорною сумкою від французького будинку моди Yves Saint Laurent. Модний аксесуар обійшовся Ірині Луценко в 2790 доларів(близько 74 тисячі гривень за курсом НБУ на 10 листопада 2017 року).

Нагадаємо також,  Ірина Луценко шокувала українців, з’явившись у Верховній раді у туфлях за 740 доларів. Дружина генерального прокурора  прийшла на роботу в модних туфлях на золотих підборах.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...