Українці гнівно відреагували на відпочинок Луценка на Сейшелах

Українці гнівно відреагували на відпочинок Луценка на Сейшелах Фото: "slovoidilo.ua"
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Генеральний прокурор України Юрій Луценко витратив 52 тисячі євро, відпочиваючи на Сейшельських островах разом із родиною. Дві вілли, з вікон яких видно океан, обійшлися у 42,5 тисячі євро. Додаткові витрати становили близько 10,4 тисяч євро.

Loading...

Про це пише “Народна Правда” із посиланням на “Слово і діло”.

Луценко пояснив свої дії тим, що має достатньо коштів для подорожі, воліє побути далі від мітингів та дискусій та не дозволяє собі надмірностей. Соціальні мережі дуже бурхливо стали обговорювати тему відпочинку генпрокурора на Сейшелах, а Президента України Петра Порошенка на Мальдівах.

Журналістка Христина Бердинських заявила, що вражена навіть не місцем відпочинку президента, а його спробами вирішити питання із перетином кордону та створення фальшивих прізвищ. Народний депутат Єгор Соболєв та активіст Юрій Касьянов роздумують про те, як живе середній клас в Україні та до якого соціального прошарку належать вони.

Деякі журналісти прокоментували ситуацію із гумором. Сергій Руденко пожартував про дружину генпрокурора, яка привела його до успіху, Ірина Міллер нагадала про заповідь Божу “порадіти за ближнього свого”, а Павло Ярмоленко іронізував щодо процвітання країни, яке можливе після гарного відпочинку еліти.

Як раніше повідомляла “Народна Правда”, генпрокурор України Юрій Луценко підкреслив, що його родина досить заможна й їм вистачає легальних задекларованих доходів, аби відпочивати на екзотичних островах. 

Додамо, що Президент України Петро Порошенко новий 2018 рік зустрічав вдома, кілька днів провів в Івано-Франківській області, а потім відвідав з приватною поїздкою Мальдіви. 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...