Цукор виявився вбивцею здоров’я судин

Цукор виявився вбивцею здоров’я судин
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Дієтологи з Копенгагенського університету дійшли висновку, що надмірне вживання цукру негативно впливає на кровоносну систему і може призвести до порушення роботи внутрішніх органів.

Про це повідомляє Народна Правда з посиланням на РИА Новости.

Loading...

У дослідженні взяли участь чоловіки, які щодня протягом двох тижнів вживали по 225 грамів цукру. На початку і наприкінці експерименту медики заміряли у добровольців рівень кровопостачання ніг.

Результати показали, що надходження крові в кінцівки знизилося на 17 відсотків. При цьому дієтологи впевнені, що від недостатнього припливу крові також страждають важливі внутрішні органи – мозок і серце.

Медики підкреслюють, як важливо стежити за тим, що людина їсть і п’є. “Півлітра коли час від часу не заподіє вам ніякої шкоди, якщо ви їсте здорову їжу і дотримуєтеся збалансованої дієти”, – говорить співавтор дослідження Юлва Хеллстен.

“Однак якщо ви будете зловживати цукром, за 14 днів ваш кровообіг стане відповідати тому, що ми спостерігаємо у деяких чоловіків старших за 65 років”, – підкреслив професор.

Нагадаємо, цукор називають “дозволеним наркотиком” нашого часу. Багато людей вживають його у надмірних кількостях та не мислять свого життя без цукерок та тістечок. Разом із тим, цукор здатен завдати організму людини чималої шкоди.

Джерело: Народна Правда
загрузка...