У США Луценка “підкололи” за доступність відпочинку на Сейшелах

У США Луценка “підкололи” за доступність відпочинку на Сейшелах
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про чиновників

Екс-заступник помічника глави Пентагону з питань України та Євразії Майкл Карпентер із іронією порадив використовувати заяву Луценка про те, що відпочинок на Сейшелах є доступним для “типового українця середнього класу” у якості слогана для виборчої кампанії.

Таку саркастичну пропозицію Майкл Карпентер висунув у Twitter, повідомляє “Народна Правда“.

Loading...

Нагадаємо, генеральний прокурор України Юрій Луценко витратив 52 тисячі євро, відпочиваючи на Сейшельських островах разом із родиною. Дві вілли, з вікон яких видно океан, обійшлися у 42,5 тисячі євро. Додаткові витрати становили близько 10,4 тисяч євро. Луценко пояснив свої дії тим, що має достатньо коштів для подорожі, воліє побути далі від мітингів та дискусій та не дозволяє собі надмірностей.

Нагадаємо також, раніше Генпрокурор України Юрій Луценко підкреслював, що його родина досить заможна й їм вистачає легальних задекларованих доходів, аби відпочивати на екзотичних островах.

Раніше повідомлялося, що син генерального прокурора, 28-річний Олександр Луценко, подарував батькам поїздку за кордон за 170 тис. грн.

Додамо, що Президент України Петро Порошенко новий 2018 рік зустрічав вдома, кілька днів провів в Івано-Франківській області, а потім відвідав з приватною поїздкою Мальдіви. 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...