Сила в правді

Навігація
Головна Новини Медики назвали головну причину появи раку

Медики назвали головну причину появи раку

Медики назвали головну причину появи раку
в Новини/Світська правда

Найбільше зіткнутися зі смертельним захворюванням ризикують люди похилого віку з ослаблою імунною системою.

До такого висновку прийшли вчені з Шотландії, передає “Народна Правда”.

З плином років людина все більше наражається на небезпеку захворіти на рак, стверджують шотландські вчені. У ДНК таких людей накопичуються дефекти, що провокують переродження клітини. Передбачається, після 5-6 мутацій одиниць будови організму починає розвиватися онкологічна пухлина.

У своєму дослідженні фахівці використовували історії хвороби 2 мільйонів пацієнтів, віком від 18 до 70 років. На основі отриманих відомостей вчені створили рівняння, що дозволяє визначити можливість виникнення раку, в залежності від зниження активності імунної системи.

До слова, імунна система починає старіти через дисфункції органу дозрівання Т-клітин (тимуса). Кожні 16 років його розмір скорочується, сприяючи зменшенню в організмі лімфоцитів, що знищують онкологію.

Нагадаємо, раніше фахівці назвали десять передвісників раку, про які має знати кожен. Організм може посилати певні знаки, на які варто звернути увагу.

Раніше також повідомлялося, що американські вчені зробили революційне відкриття, яке дає надію на одужання онкохворим. Вони виявили особливий білок, який здатний запобігти розвитку онкологічних захворювань.

Також вчені з Університету Гельсінкі дійшли висновку, що захворювання ясен може призвести до розвитку однієї з найбільш смертоносних форм раку. Вони з’ясували, що бактерії, які викликають пародонтит, можуть викликати розвиток раку підшлункової залози. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: