Дешеві електромобілі зі США заполонили Україну

Дешеві електромобілі зі США заполонили Україну
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

В Україну стали масово завозити електромобілі – в минулому році їх ввезли 2,5 тис., з них лише 100 автівок – нові, всі інші ж вже були у користуванні.

Про це пише “Народна Правда” з посиланням на  biz.censor.net.

Loading...

Загальна митна вартість ввезених електромобілів –  $20 млн. Їх масово завозять із США, де вони дешеві, бо уряд країни повертає власникові нового електромобіля 30% його вартості.

Посередники у США викуповують електрокари на аукціонах після користування, тому всі вони вживані. Нерідко ці електрокари продають після дорожньо-транспортних пригод. Всього з США до України завезли 2 тисячі електромобілів.

Також потрапляють в Україну електрокари і з Європи: з Німеччини ввезли 125 електромобілів, з Франції – 81, а також з Японії – 81, з Кореї і Мексики по – 40.

Нагадаємо, перехожі біля станції метро “Осокорки” в Києві були чимало здивовані, коли помітили пенсіонера, який торгував з автомобіля – сучасного електромобіля Tesla. 

Також повідомлялося, що  Національна академія наук (НАН) Білорусі презентувала перший білоруський електромобіль. Випробування електрокара були проведені на Республіканському полігоні для випробувань мобільних машин Об’єднаного інституту машинобудування НАН.

А тим часом в Україні харківський інженер-електромеханік Олександр Цихмістро створив акумулятор для електромобіля. Його головною перевагою є швидка зарядка.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...