Сила в правді

Навігація
Головна Закордонна правда Мир для Донбасу: в ООН назвали кількість миротворців для припинення конфлікту

Мир для Донбасу: в ООН назвали кількість миротворців для припинення конфлікту

Мир для Донбасу: в ООН назвали кількість миротворців для припинення конфлікту
в Закордонна правда/Новини

Для вирішення конфлікту на Донбасі Україні необхідно 20 тисяч миротворців ООН. Спеціальна доповідь про миротворчу місію на Сході України буде презентована на Мюнхенській конференції з безпеки.

Як пише “Народна Правда” з посиланням на “РБК-Україна”, ООН повинна знайти 20 тисяч миротворців, але військовослужбовці не повинні бути із країн, які є членами НАТО. До того ж необхідно виділити 4 тисячі працівників поліції для врегулювання конфлікту на Донбасі.

“Для місії буде потрібно поєднання деяких європейських країн, таких як Швеція, країни з досвідом роботи в сфері підтримки миру, таких як Бразилія, і країни, до якої є довіра у Росії, така як Білорусь”, – пояснив автор проекту, експерт з питань ООН в Колумбійському університеті Річард Гоуен. Він наголосив, що введення миротворців на Донбас дозволить провести там місцеві вибори.

Як раніше повідомляла “Народна Правда”, за словами керівника Центру досліджень соціальних перспектив Донбасу, журналіста Сергія Гармаша, якщо на Схід країни увійдуть “блакитні шоломи” на умовах, які вимагають у Кремлі, це взагалі не вирішить проблему. Україні необхідно, щоб миротворці Організації Об’єднаних Націй закрили увесь російсько-український кордон та контролювали територію фейкових “республік”. Але Росія на це ніколи не погодиться. 

Додамо, що, на думку Президента України Петра Порошенка, миротворча місія ООН простимулює виведення російських військ з Донбасу. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Закордонна правда

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: