Сила в правді

Навігація

Підвищення пенсійного віку: українцям зробили важливе повідомлення

Підвищення пенсійного віку: українцям зробили важливе повідомлення
в Новини/Соціальна правда

Збільшення віку для виходу на пенсію можливе лише після перегляду тривалості життя та стану охорони здоровя населення.

Як пише “Народна Правда” з посиланням наRealist, заступник міністра соціальної політики Микола Шамбір відмітив, що в країні досі триває збільшення загального пенсійного віку. Він пояснює це тим, що жінки в середньому живуть 20 років, а чоловіки – 15 років, отримуючи пенсію. Ці показники є наближеними до європейських. На його думку, варто працювати над охороною здоровя та тривалістю життя.

З 1 січня 2018 року українці будуть виходити на пенсію у 63 роки, якщо матимуть від 15 до 25 років страхового стажу. З 1 січня 2019 року населення отримуватиме пенсію із 65 років, якщо буде мати від 15 до 16 років стажу. Планують знизити коефіцієнт оцінки стажу з 1,35% до 1%, тобто досі непризначені пенсії зменшать на 25%. Про індексацію пенсій в 2018 році нічого невідомо. Ціль української влади – повністю ліквідувати дефіцит Пенсійного фонду за 7 років. Варто зазначити, що повноцінно реформа функціонуватиме тільки з 2020 року.

Як раніше зазначала “Народна Правда”, Пенсійну реформу планують повноцінно реалізувати до 2020 року. Кабінет Міністрів затвердив “Стратегію модернізації і розвитку Пенсійного фонду до 2020 року”. 

Нагадаємо, що зараз експерти виділяють пять категорій судових справ щодо отримання пенсійних виплат переселенцями. За постановою Кабінету Міністрів України № 365 кожен переселенець зобовязаний пройти перевірку та верифікацію. За умови невідповідності вимогам громадяни можуть бути позбавлені пенсій. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: