Сила в правді

Навігація
Головна Новини Українка через помилку лікарів пробула в ізоляції 9 років

Українка через помилку лікарів пробула в ізоляції 9 років

Українка через помилку лікарів пробула в ізоляції 9 років
в Новини/Соціальна правда

Жінка перебувала протягом 9 років у повній ізоляції Вільшанського психдиспансеру на Закарпатті. Через лікарську недбалість та байдужість вона втратила кращі роки життя, незважаючи на те, що була цілком здоровою.

Як пише “Народна Правда” з посиланням на ProZak, пацієнти Вільшанського психдиспансеру мешкають у жахливих умовах. Серед фактично увязнених там людей була одна особливо нещасна жінка. Її тримали в окремій кімнаті через те, що начебто була хвора на черевний тиф.

Регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого у Закарпатській області Олег Григор’єв під час перевірки закладу вирішив переконатися, що було встановлено правильний діагноз. Секретаріат з прав людини подав запит на повторний бактеріологічний посів у жінки. Результати щодо черевного тифу виявилися відємними, тобто увязнена була цілком здорова. А 9 жахливих років вже не повернути.

Як раніше повідомляла “Народна Правда”, Оленa Добродій із Кропивницького, якa підозрюється у вбивстві 12-річної доньки, перебувaлa нa обліку в психоневрологічному диспaнсері. 

Нагадаємо, що пройшов місяць після великого обміну заручниками на Донбасі. З 73 осіб, які прибули на підконтрольну територію, – 31 військовий і 42 цивільних. За даними Міністерства з питань тимчасово окупованих територій, серед звільнених цивільних, 28 чоловік жили на непідконтрольній території. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: