Сила в правді

Навігація
Головна Новини Як швидко вивчити ПДР: водіям назвали п'ять способів

Як швидко вивчити ПДР: водіям назвали п’ять способів

Як швидко вивчити ПДР: водіям назвали п’ять способів
в Новини/Соціальна правда

Людський мозок запам’ятовує тільки те, що вважає за потрібне і важливе. Абстрактні поняття і цифри він, як правило, забуває. Саме тому багатьом так складно підготуватися до іспитів або вивчити Правила дорожнього руху.

Як відомо, в Україні з 2018 року діятимуть нові правила для отримання водійських прав, пише Народна Правда з посиланням на etcetera.

Водіям, які будуть отримувати права вперше, видадуть посвідчення терміном на два роки. Якщо протягом двох років у людини буде менше двох адміністративних порушень, то права можна буде обміняти без перескладання іспитів. Якщо ж водій-новачок в перші два роки продемонстрував незнання ПДР, йому доведеться повторно складати іспити.

Крім цього, законом вводиться відеофіксація порушень ПДР. Нововведення повинні стимулювати водіїв, особливо новачків, більш ретельно вивчати правила і дотримуватися їх.

ВЧИМО ПДР. Спроби вивчити Правила дорожнього руху по книзі для багатьох обертаються провалом. Справа в тому, що людський мозок сприймає нецікаву інформацію як інформаційне сміття, і оперативно позбавляється від неї. Саме тому зубріння матеріалів по книзі не принесе очікуваних результатів. Щоб надовго запам’ятати ПДР, необхідно використовувати інші підходи.

1. ТРОХИ ОСОБИСТОГО: Якщо вас одного разу оштрафують за поворот в недозволеному місці, ви надовго запам’ятаєте це правило і вже точно постараєтеся уникнути повторення помилки. Безумовно, вчитися на штрафах не найкраща ідея, але можна підійти до питання з іншого боку. Постарайтеся приміряти ПДР на себе, додати в них щось особисте. Наприклад, добираючись на роботу на трамваї, подумайте про перевагу трамвая в порівнянні з автомобілями. Запам’ятайте, що трамвай “завжди правий”. За цією ж схемою можна вивчити всі правила, в яких фігурує громадський транспорт.

2. ГУМОР: Доведено, що сміх позитивно впливає на нашу пам’ять. Коли ви над чимось смієтеся, велика ймовірність, що ви це запам’ятаєте. Цей метод можна застосувати і до вивчення Правил дорожнього руху. У цьому допоможуть анекдоти, меми та смішні огляди.

3. ВІДЕО: Навчальні відеоматеріали запам’ятовуються в рази швидше, ніж правила, викладені в книзі. Знайдіть відеокурси по вивченню ПДР.

4. МАЛЮНКИ: У школі багатьом доводилося малювати інформаційні плакати з техніки безпеки, правил дорожнього руху і правил поведінки на воді. Це неспроста, адже відомо, що інформація у вигляді картинок, особливо власноруч намальованих, відкладається в нашій пам’яті набагато краще, ніж прочитаний матеріал. Якщо вам складно запам’ятати правило, проілюструйте його.

5. СПОСТЕРІГАТИ ЗА ВОДІЄМ: Якщо у вас є можливість, намагайтеся спостерігати за водієм. Ще краще, якщо водій буде коментувати свої маневри.

Нагадаємо, в Україні вже в недалекому майбутньому буде оновлена процедура складання іспитів на водійські права. Чиновники розраховують впровадити фото- і відеофіксацію всього процесу для його більшої прозорості. Крім цього, українці зможу оскаржити рішення екзаменатора.

Раніше в МВС опублікували деталі нових тестів з правил дорожнього руху.

Окрім того, згідно ініційованим змінам народними депутатами до правил дорожнього руху і їх порушників, на водіїв очікують запровадження пунктів тверезості на дорогах, а також застосування процедур автоматичної відеофіксації порушень, жорсткі штрафи, й радикальне посилення покарання за керування автомобілем у стані алкогольного сп’яніння.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: