Сила в правді

Навігація
Головна Новини "Єврономери в Україні": водіям озвучили нову проблему

“Єврономери в Україні”: водіям озвучили нову проблему

”Єврономери в Україні”: водіям озвучили нову проблему
в Новини/Соціальна правда

Аналітики переконані, що український бюджет втратив величезні суми коштів через автомобілі на європейських номерах. Зараз на території держави перебуває безліч авто з іноземною реєстрацією, власники яких порушили термін перебування в Україні.

Про це пише “Народна Правда” з посиланням на інформаційний портал “СтопКор”.

Державна фіскальна служба (ДФС) України констатувала факт, що станом на січень 2018 року в країні було понад 246,4 тисячі іномарок із іноземною реєстрацією, що перевищили ліміт перебування на території України. Протягом 2017 року ДФС розмитнила 80,5 тисяч нових та 72,9 тисяч вживаних автомобілів.

“За повною митною ставкою було ввезено лише 3,4 тисячі старих іномарок, а за пільговим акцизом до України потрапило 69,5 тисяч вживаних авто. Сума сплачених податків до держбюджету від розмитнення нових авто становить 15,8 млрд грн, а від вживаних іномарок – лише 5,5 млрд грн. Загальна сума мита склала 21,3 млрд грн”, – розповідають експерти.

Враховуючи кількість автомобілів з єврономерами, які перевищили термін перебування в Україні, та середню суму розмитнення транспортного засобу, то до бюджету країни не потрапило близько 18,5 млрд гривень. Для порівняння фахівці стверджують, що за втрачені кошти можна було придбати 527 протитанкових ракетних комплексів Javelin.

Як раніше повідомляла “Народна Правда”, українська влада поступово переходить від жорстких заборон до конструктивного діалогу і нарешті зможе сформулювати прийнятні вимоги для власників недорогих авто з європейською реєстрацію щодо їхнього розмитнення. 

Нагадаємо, що з 1 лютого 2018 року набере сили постанова щодо перевірки якості автомобільного газу, що продається на українських заправках. Газ порівнюватимуть із стандартами ДСТУ на основі європейських норм. Якщо пальне на заправках їм не відповідатиме, то реалізаторів продукції штрафуватимуть. Це може негативно вплинути на споживачів, які користуються автомобілями із газобалонним обладнанням. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: