Автівки, визнані гуманітарною допомогою, передадуть у власність

Автівки, визнані гуманітарною допомогою, передадуть у власність
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

При Сумській обласній державній адміністрації відбулося засідання робочої групи з питань визнання гуманітарною допомогою товарів, на якій розглядалися вісім справ із заявами на безоплатну передачу у власність автомобілів, визнаних гуманітарною допомогою.

Про це пише Народна Правда з посиланням на sumy.today.

Loading...

Повідомляється, що 5 заявників – особи з інвалідністю, які були забезпечені спецавтотранспортом через структурний підрозділ соціального захисту населення і користувалися ним більше 10 років.

Усі інші заявники мають право на забезпечення “гуманітарною” автівкою як члени сім’ї особи з інвалідністю після її смерті.

За результатами засідання внесено пропозицію голові Сумської обласної державної адміністрації, відповідно до Закону України “Про гуманітарну допомогу” та вимог Порядку забезпечення інвалідів автомобілями (затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 липня 2006, № 999), передати у безоплатну власність автомобілі всім заявникам.

Нагадаємо, 31 січня Уряд поширив пільги на безоплатне паркування і зберігання транспортних засобів на всіх осіб з інвалідністю, а не тільки з ураженням опорно-рухового апарату.

Також ми писали про те, що штрафи за паркування на місцях, призначених для інвалідів, будуть збільшені до 1020 – 1700 грн.

Джерело: Народна Правда
загрузка...