Сила в правді

Навігація
Головна Новини Боржниками по аліментах займуться мобільні контролери

Боржниками по аліментах займуться мобільні контролери

Боржниками по аліментах займуться мобільні контролери
в Новини/Соціальна правда

В Україні створять центральний і регіональний штаби, яким доручать контролювати роботу державних виконавців в частині стягнення аліментних боргів.
Про це повідомив заступник міністра юстиції з питань виконавчої служби Сергій Шкляр, передає “Народна Правда” з посиланням на прес-службу міністерства.

Уже зараз в Київській та Запорізькій областях розпочали роботу мобільні групи контролерів, які будуть їздити  українськими містами та інспектувати якість роботи виконавчої служби в частині “вибивання” боргів з горе-батьків. За словами чиновника, до кінця лютого ревізори повинні проінспектувати всі регіони країни. У майбутньому такі виїзди служба буде здійснювати регулярно.

Щоправда, контролювати мобільні групи будуть не самих боржників, а органи виконавчої служби, щоб ті якісно виконували свою роботу. У повідомленні наголошується, що інспектори також будуть проводити роз’яснювальну роботу – розтлумачувати на місцях, як саме працює новий закон, що підсилює заходи впливу на неплатників аліментів.

Заступник міністра очікує, що ці заходи дозволять істотно поліпшити ситуацію з ухиленням від сплати аліментів в Україні.

“Ми зобов’язані використовувати всі можливі інструменти і докласти максимум зусиль, щоб змусити недобросовісних боржників виконувати свої зобов’язання перед власними дітьми. Для того, щоб контролювати процес виконання таких рішень і допомагати виконавцям на місцях і створюються регіональні штаби та мобільні групи”, – зазначив Сергій Шкляр .

Нагадаємо, в Україні вступили в силу норми законодавства, які посилюють відповідальність за ухилення від сплати аліментівСписок осіб, які не виплачують аліменти на дітей, можна знайти в Інтернеті.

Неплатників аліментів чекає заборона на виїзд за кордон, а також позбавлення права керування автомобілем, на володіння зброєю, і для виїзду власних дітей за кордон їх згода вже не буде потрібна.

 

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: