Сила в правді

Навігація
Головна Новини Дивні платіжки із закликом покаятися одержали кияни

Дивні платіжки із закликом покаятися одержали кияни

Дивні платіжки із закликом покаятися одержали кияни
в Новини/Соціальна правда

У поштових скриньках кияни виявили платіжні квитанції за спожиту електроенергію від “Київенерго”, до яких бонусом була покладена листівка релігійного змісту з вихідними даними організації “Євреї за Ісуса”, яка закликала споживачів покаятися.

Про це пише Народна Правда з посиланням на “Коментарі“.

Кияни, яким пощастило отримати “молитву грішника” разом з платіжкою, зазначають, що брошура за розмірами дивним чином збігалася з параметрами документу.

Мешканці будинку зазначають, що постійно виявляють у “пошті” різноманітний рекламний “спам”, утім ще ніколи він не знаходився всередині платіжних документів, припускаючи, що таким чином КМДА впровадила ноу-хау, закликаючи до оплати через “тиск на совість”.

Утім, у ПАТ “Київенерго” вважають, що “листи щастя” невідомі вклали в уже розкриті платіжки, пообіцявши навіть провести службове розслідування інциденту.

Дивні платіжки із закликом покаятися одержали кияни

У свою чергу в релігійній організації наголошують, що не вкидали зазначені “папірці” до поштових скриньок мешканців столиці, одночасно підтверджуючи їх “автентичність”.

Нагадаємо, керівництво “Київенерго” попередило жителів столиці про фейкові квитанції за оплату електроенергії, які їм можуть надсилати додому.

Також ми писали про те, що кияни пропонують дозволити оплату комунальних платежів протягом 40 днів, оскільки квитанції приходять із запізненням.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: