Сила в правді

Навігація
Головна Новини Елітний Porsche і дорогі квартири: "скромний" настоятель Десятинного монастиря вразив статками

Елітний Porsche і дорогі квартири: “скромний” настоятель Десятинного монастиря вразив статками

Елітний Porsche і дорогі квартири: “скромний” настоятель Десятинного монастиря вразив статками
в Новини/Соціальна правда/Фото/Відео

Настоятель “Десятинного монастиря” УПЦ МП на території Національного музею історії України  Юрій Харон є власником двох квартир і двох дорогих автомобілів.

Про це йдеться у розслідуванні програми “Наші гроші з Денисом Бігусом”. передає “Народна Правда“.

 Повідомляється, що з липня 2013 року Харон володіє п’ятирічними Porsche Cayenne та Volksvagen Multivan.

Вартість таких авто – 1-1,5 млн грн кожен.

“Є в мене що завгодно. Це ж моя особиста справа. Я не питаю, що у вас є. У мене є можливості, у мене є друзі, у мене є фонд. Оформлено на фонд. Люди мені допомагають. Один подарував на День народження, інший…ну я ж не купив їх за церковні гроші, за свічки. Це ж смішно! Їде собі і їде. Так радій же за це! Заздрощі – страшна річ!”, – прокоментував настоятель походження автомобілів.

За інформацією з Держреєстру, автомобілі зареєстровані особисто на Харона, а не на його фонд.

Юрій Харон також володіє двома квартирами в Києві.

Перша знаходиться на вулиці Луначарського (площа понад 100 квадратних метрів). Друга – розташована в Софіївській Борщагівці (площа – 57 квадратних метрів). Придбав Харон її наприкінці 2016 року.

У сюжеті зазначається, що “Десятинний монастир” на своєму сайті виклав офіційний прайс за згадування прихожан у молитвах.

Елітний Porsche і дорогі квартири: “скромний” настоятель Десятинного монастиря вразив статками

Зокрема, довічне згадування коштує 500 гривень. Оплату можна робити як готівкою, так і безготівковим способом. Окремо приймають і пожертви.

Нагадаємо, 3 лютого  на території Національного музею історії України зібралися учасники акції з вимогою знести каплицю УПЦ МП, яку звели біля фундаменту Десятинної церкви. Загалом біля каплиці присутні понад 200 осіб.

Як відомо, самовільно зведена священиками Української православної церкви Московського патріархату будівля давно є причиною гострого протистояння. Як виявилось, суперечки тривають не один рік, а в директора Нацмузею історії стріляли за перешкоджання незаконній розбудові.

Раніше комісія Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування підтримала петицію про знесення каплиці УПЦ Московського патріархату біля фундаменту Десятинної церкви як незаконної.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: