Кияни несуть свічки і квіти до місця загибелі школяра

Кияни несуть свічки і квіти до місця загибелі школяра Фото: "styler.rbc.ua"
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Жителі столиці зробили своєрідний меморіал на Кирилівській вулиці у Києві поблизу будівельних робіт. У честь загибелі неповнолітнього хлопця, який підробляв на будівництві, люди залишають біля паркану квіти.

Про це повідомляє “Народна Правда” з посиланням на “РБК-Україна”.

Школяр 2001 р. н. вирішив заробити трішки грошей під час карантину в навчальному закладі. 12 лютого на будівництві хлопця розчавило бетонними блоками, коли той займався відкачкою води. Тіло неповнолітнього дві години не могли звільнити від завалу рятівники.

Зараз люди приносять до паркану, що поблизу місця трагедії, квіти. На стіні зробили надпис: “За смерть дитини потрібно відповісти”. Працівники поліції працюють над з’ясуванням причин та обставин смерті, допитують відповідальних за будівельні роботи людей. Зараз відкрито провадження щодо недотримання охорони безпеки праці.

Як раніше писала “Народна Правда”, що на будівництві у Києві сталося обвалення конструкцій, яке призвело до смерті робітника. Незабаром після повідомлення про інцидент на місце приїхали поліція, рятувальники та швидка допомога. Однак, послуги медиків не знадобилися, бо хлопець помер відразу. 

Нагадаємо, ювенальна превенція Києва повідомила, що ввечері 13 лютого дівчинка втекла з дому. Причиною зникнення став конфлікт у школі та суперечки із меншою сестрою. 

Джерело: Народна Правда