Сила в правді

Навігація
Головна Новини На позичені у батька 990 тисяч "скромний" суддя купив квартиру

На позичені у батька 990 тисяч “скромний” суддя купив квартиру

На позичені у батька 990 тисяч “скромний” суддя купив квартиру
в Новини/Правда про чиновників

Вадим Сенін, що займав посаду судді Солом’янського районного суду Києва, придбав квартиру за 1,03 мільйона гривень. За даними внесеними до електронної декларації, кошти на нерухомість він отримав від свого батька.

Як пише “Народна Правда” з посиланням на “Утренний город”, площа квартири складає 79 квадратних метрів. Суддя придбав її ще в листопаді 2016 року, вказав у декларації, що 990 тисяч гривень отримав у подарунок від батька. Відомо, що батько Вадима Сеніна Юрій був суддею Вурховного Суду з 1998 до 2016 року. Сам чиновник теж працював у Верховному суді, потім – у Голосіївському районному суді, доки не потрапив до Солом’янського районного суду.

Як раніше писала “Народна Правда”, суддя Старобільського райсуду Луганської області отримав у подарунок від батька 801 тисячу гривень і купив позашляховик Mitsubishi. 

Нагадаємо, що протягом 2017 року було змінено законодавство щодо податків на успадковану нерухомість. Міністерство юстиції України запровадило новий порядок оформлення документації про спадок. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: